Шановні учні та батьки!
Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 26 березня по 6 квітня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 14 (2010/2011 р.н.) років та до 16 років (2008/2009 р.н.)
Турові дні: 26.03 – 1 тур, 27.03 – 2, 3 тури, 28.03 – 4, 5 тури, 29.03 – 6, 7 тури, 6.04 — 8, 9 тури та закриття змагань.
Реєстрація учасників та 1 тур 26 березня з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95
При собі мати кваліфікаційний квиток, який підтверджує діючий розряд.
Парування 3 туру Чемпіонату Одеської області 2024 — класика
Таблиця Білі — Чорні Результати
————————————————————————————— round 3
1 Olifirenko, Oleg ( 2 ) — Chaika, Vitalii ( 2 ) 10- 6
2 Garsky, Vladyslav ( 2 ) — Lapin, Oleksandr ( 2 ) 7- 34
3 Fingerov, Dmitry ( 1.5) — Arustamian, David ( 1.5) 2- 13
4 Krasnianskyi, Valerii ( 1.5) — Snigurov, Maxim ( 1.5) 14- 3
5 Popravka, Bohdan ( 1.5) — Lymar, Vladislav ( 1.5) 29- 4
6 Stets, Vasyl ( 1.5) — Oyberman, Mikhail ( 1.5) 5- 11
7 Khazankin, Moisei ( 1 ) — Pyvovarov, Maksym ( 1.5) 9- 22
8 Nedin, Danylo ( 1 ) — Rudenko, Vadym ( 1 ) 16- 20
9 Zavezion, Nika ( 1 ) — Selikhanovich, Artem ( 1 ) 25- 17
10 Domakov, Nikolaj ( 0.5) — Drozdova, Dasha ( 1 ) 12- 30
11 Terletska, Mariia ( 0.5) — Prokofiev, Y ( 0.5) 26- 1
12 Movchan, Nataliya ( 0.5) — Bolotov, Leonid ( 0.5) 31- 8
13 Kivel, Matvii ( 0.5) — Oyberman, Iliia ( 0.5) 33- 15
14 Dukov, Volodimir ( 0.5) — Donov, Andrey ( 0.5) 18- 24
15 Dovhan, Artem ( 0.5) — Bredikhin, Daniil ( 0.5) 19- 32
16 Sbezhnev, Viktor ( 0.5) — Shevchenko, Artem ( 0.5) 23- 28
17 Sigidov, Petr ( 0 ) — Chupriniuk, Yana ( 0 ) 21- 27
Парування 2 туру Чемпіонату Одеської області 2024 — класика
Таблиця Білі — Чорні Результати
————————————————————————————— round 2
1 Oyberman, Mikhail ( 1 ) — Fingerov, Dmitry ( 1 ) 11- 2
2 Lymar, Vladislav ( 1 ) — Krasnianskyi, Valerii ( 1 ) 4- 14
3 Chaika, Vitalii ( 1 ) — Nedin, Danylo ( 1 ) 6- 16
4 Selikhanovich, Artem ( 1 ) — Garsky, Vladyslav ( 1 ) 17- 7
5 Lapin, Oleksandr ( 1 ) — Khazankin, Moisei ( 1 ) 34- 9
6 Olifirenko, Oleg ( 1 ) — Zavezion, Nika ( 1 ) 10- 25
7 Prokofiev, Y ( 0.5) — Popravka, Bohdan ( 0.5) 1- 29
8 Snigurov, Maxim ( 0.5) — Dovhan, Artem ( 0.5) 3- 19
9 Oyberman, Iliia ( 0.5) — Stets, Vasyl ( 0.5) 15- 5
10 Pyvovarov, Maksym ( 0.5) — Domakov, Nikolaj ( 0.5) 22- 12
11 Arustamian, David ( 0.5) — Movchan, Nataliya ( 0.5) 13- 31
12 Bolotov, Leonid ( 0 ) — Terletska, Mariia ( 0 ) 8- 26
13 Shevchenko, Artem ( 0 ) — Dukov, Volodimir ( 0 ) 28- 18
14 Rudenko, Vadym ( 0 ) — Chupriniuk, Yana ( 0 ) 20- 27
15 Drozdova, Dasha ( 0 ) — Sigidov, Petr ( 0 ) 30- 21
16 Bredikhin, Daniil ( 0 ) — Sbezhnev, Viktor ( 0 ) 32- 23
17 Donov, Andrey ( 0 ) — Kivel, Matvii ( 0 ) 24- 33
АНОНС
Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 26 березня по 6 квітня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 14 (2010/2011 р.н.) років та до 16 років (2008/2009 р.н.)
Турові дні: 26.03 – 1 тур, 27.03 – 2, 3 тури, 28.03 – 4, 5 тури, 29.03 – 6, 7 тури, 6.04 — 8, 9 тури та закриття змагань.
Реєстрація учасників та 1 тур 26 березня з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95
АНОНС
Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 9 по 31 березня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) – відбірковий до Чемпіонату України 2024 року.
Призовій фонд – 40000 грн.
Змагання проводяться за підтримкою ПАТ «Восток» /голова Правління — МОРОХОВСЬКИЙ Вадим Вікторович/.
Реєстрація учасників 9 березня з 10.00 до 10.45. Початок 1 тура в 11.00
Регламент чемпіонату Одеської області з шахів (класична гра)
Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра)
серед юнаків та дівчат до 10 та 12 років
Підведено підсумки чемпіонатів Одеської області з шахів серед юнаків та дівчат до 10-ти та 12 років.
Чемпіонами до 10 років стали:
Шеховцов Данило серед хлопчиков та Груздева Ніколь серед дівчаток.
Чемпіонами до 12 років стали:
серед юнаків — Бондаренко Артем, серед дівчат — Орленко Влада.
Вітаємо переможців та бажаємо удачі на чемпіонах України 2024 року.
Рейтинг після 5 туру та пари 6 туру
Рейтинг після 3 туру та пари 4 туру
Рейтинг після 1 туру та пари 2 туру
Першість Одеської області з шахів
10 лютого (субота) з 10.00 починається Першість Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 10 років (2014 р.н та молодше) та серед юнаків та дівчат до 12 років (2012 р.н. та молодше) — відбірковий до Чемпіонату України 2024 року.
Реєстрація учасників та 1 тур з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95
Рейтинг після 9 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024
Пари 6 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024
Рейтинг після 5 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024
Федерація шахів Одеської області, ОШШК та КДЮСШ з глибоким сумом повідомляють, що на 87 році після тривалої тяжкої хвороби пішов з життя відомий шаховий композитор, заслужений майстер спорту, гросмейстер та міжнародний арбітр з шахової композиції, чотириразовий чемпіон світу з шахової композиції у складі команди СРСР та чемпіон світу у складі команди України, триразовий срібний призер чемпіонату світу у складі команди України, багаторазовий чемпіон та призер України з шахової композиції в особистому та командному заліку, переможець та призер численних національних та міжнародних конкурсів, головний редактор журналу «Проблеміст України», дитячий тренер ГОРДІАН Юрій Маркович (24.03.1937-08.01.2024) та висловлюють щире співчуття, його рідним, близьким та його учням.
Рейтинг після 9 туру Різдвяного бліцу Одеса 2024
Новорічний шаховий фестиваль в ОШШК
Сеанси одначасної гри, конкурс малюнку, майстер-клас та бліц турніри, ось далеко не повна програма дитячого новорічного шахового фестивалю 2024 року.
Свято організували: федерація шахів Одеської області, ОШШК та КДЮСШ, за підтримки ПАТ банку Восток(голова правління Вадим Мороховський).
У рамках новорічного шахового фестивалю в ОШШК проведено ще два змагання. 4 і 5 січня — дитячий турнір зі швидких шахів, та 6 січня бліц для всіх бажаючих.
Нагадуемо, що з 13 по 14 січня, для шахістів не нижче першого разряду, пройде опен турнир з швидких шахів. Реєстрація 13.01 з 10.00 до 10.45.
Змагання проводяться за підтримки ПАТ Банку «Восток» (Голова правління Вадим Мороховський).
АНОНС
Федерація шахів Одеської області , Об’єднання шахово-шашкових клубів та КДЮСШ з шахів та шашок ( вул. Канатна,95) за підтримки ПАТ Банку «Восток» (голова правління В.В.Мороховський) проводять дитячі новорічні свята.
У програмі:
3 січня 2024р. – турнір з блискавичної гри у шахи та сеанс одночасної гри
4-5 січня 2024р. – турнір з швидких шахів
3-5 січня 2024р. – конкурс на кращий малюнок, леплину, реферат на шахову тематику
Початок усіх заходів та реєстрація учасників змагань о 10.00.
Усіх учасники заходів будуть нагороджені новорічними подарунками. Участь у змаганнях безкоштовна.
АНОНС
Об’єднання шахово-шашкових клубів (вул.Канатна,95) проводить новорічні турніри з шахів (швидкі шахи та бліц) з обрахунком міжнародних рейтингів для всіх бажаючих.
Блискавична гра: 6 січня 2024р. Реєстрація 6 січня з 10.00 до 10.45. Початок 6 січня 2024р. о 11.00.
Швидка гра: 13,14січня 2024р. Реєстрація 13 січня з 10.00 до 10.45. Початок 13 та 14 січня 2024р. о 11.00.
Вступний внесок у вигляді добровільних пожертвувань – 200 грн. (блискавична гра), 300 грн. (швидка гра).
Знижка для ветеранів (1974 р.н. та старших) та юнаків (2005 р.н. та молодших) — 100грн.
Регламент Новорічних турнірів з шахів (швидка гра та бліц)
З 23 по 29 грудня 2023 року Об’єднання шахово — шашкових клубів (вул.Канатна, 95) проводить кваліфікаційні турніри з шахів на усі розряди (1-й юнацький, 3-й, 2-й та 1-й).
Турові дні: 23, 24,27, 28 та 29 грудня.
Реєстрація учасників та 1-й тур 23 грудня о 10.00.
Расписание пар
1 тур 08.12 16.00 2 тур 09.12. 10.00
1.Селиханович А. — Агнянников Д. 1.Агнянников Д. – Руденко В.
2.Бородавкин А. – Довгань А. 2.Чайка В. – Стец В.
3.Краснянский В. – Дуков В. 3.Дуков В. – Макаров П.
4.Макаров П. – Чайка В. 4.Довгань А. – Краснянский В.
5.Стец В. – Руденко В. 5.Селиханович А. – Бородавкин А.
3 тур 10.12. 10.00 4 тур 15.12 16.00
1.Бородавкин А. – Агнянников Д. 1.Агнянников Д. — Чайка В.
2.Краснянский В. – Селиханович А. 2.Дуков В. – Руденко В.
3.Макаров П. – Довгань А. 3.Довгань А. – Стец В.
4.Стец В. – Дуков В. 4.Селиханович А. – Макаров П.
5.Руденко В. – Чайка В. 5.Бородавкин А. – Краснянский В.
5 тур 16.12 10.00 6 тур 17.12 10.00
1.Краснянский В. — Агнянников Д. 1.Агнянников Д. – Дуков В.
2.Макаров П. – Бородавкин А. 2.Довгань А. – Чайка В.
3.Стец В. – Селиханович А. 3.Селиханович А. – Руденко В.
4.Руденко В. – Довгань А. 4.Бородавкин А. — Стец В.
5.Чайка В. – Дуков В. 5.Краснянский В. — Макаров П.
7 тур 22.12 16.00 8 тур 23.12 10.00
1.Макаров П. – Агнянников Д. 1.Агнянников Д. – Довгань А.
2.Стец В. – Краснянский В. 2.Селиханович А. – Дуков В.
3.Руденко В. – Бородавкин А. 3.Бородавкин А. — Чайка В.
4.Чайка В. – Селиханович А. 4.Краснянский В. – Руденко В.
5.Дуков В. – Довган ь А. 5. Макаров П. – Стец В.
9 тур 24.12 10.00
1.Стец В. – Агнянников Д. 2.Руденко В. – Макаров П.
3.Чайка В. – Краснянский В. 4.Дуков В. – Бородавкин А.
5.Довгань А. – Селиханович А.
Шаховий Чемпіонат серед юніорів віком до 18, 20 років.
Сьогодні розпочався шаховий Чемпіонат серед юніорів
віком до 18, 20 років.
Анонс
З 17 листопада по 4 грудня 2023 року Об’єднання шахово-шашкових клубів проводить чемпіонат Одеської області з шахів серед юнаків та дівчат до 18, 20 років з обрахунком національного та міжнародного рейтингів.
До участі допускаються гравці 2004 р.н. та молодше, які мають діючий перший розряд чи рейтинг ФШУ 1801 та вище.
Реєстрація — 17 листопада з 15.00 по 15.45.
Турові дні: п’ятниця, субота, неділя. Початок турів: п’ятниця — 16.00, субота, неділя — 10.00
Вступний внесок у вигляді добровільних пожертвувань для організації змагань та нагородження переможців — 400 грн.
Гравці, які не мають міжнародного рейтингу + 150 грн.
Три переможці отримують право участі у турнірі з нормою КМС.
Вітаємо одеситів
Машу Клінову (друге місце серед сеньйоріт) та Миколу Легкого (трете місце серед чоловіків 65+)
з блискучим виступом на чемпіонаті світу з шахів серед ветеранів!!!
Підсумки турнірів
З 21 по 26 жовтня в Об’єднанні шахово-шашкових клубів було проведено п’ять кваліфтурнірів. За підсумками турнірів виконали:
Юнацький розряд: Ершов Максим, Ермаков Іван, Радов Ілля, Пишалко Назар, Чугуїв Андрій, Волков Георгій, Кузьміна Екатерина, Бойко Святослав.
- Третій розряд: Вербіцький Дмитро, Іваніченко Глеб.
- Другий розряд: Грудінін Владислав, Вискребенцев Федір.
- Перший розряд: Стемберський Павло, Завезіон Герман,Заверняев Микола.
Рейтинговый турнир, підсумки:
- Завезион Ніка.
- Руденко Вадим.
- Бредихін Данііл.
Командний чемпіонат України серед клубів — 2023 (бліц)
Нашій команді «БВР» (Банк Власний Рахунок) сьогодні у Вінниці вдалося посісти третє місце у клубному шаховому чемпіонаті України зі бліцу.
Вісім матчів виграли, три програли.
Шановні учні та батьки!
21 жовтня (субота) заплановано проведення кваліфікаційних турнірів з шахів на усі розряди та рейтинговий турнір.
Реєстрація учасників та перший тур о 10.00.
Головний суддя Тримбашевський Ігор Йосифович.
Турові дні: 21, 22, 24, 25 та 26 жовтня. Початок турів о 10.00
Завершились чемпионаты области по быстрым шахматам среди ветеранов.
Категория 50+
1 место — Чайка Виталий;
2 место — Макаров Павел;
3 место — Стец Василий.
В категории 65+
1 место — Савон Владимир;
2 место — Чернецкий Николай;
3 место — Довженко Виктор.
Сьогодні, в останній день літа, закінчилися головні змагання меморіалу Ю.П.Геллера — круговий турнір з нормою кмс.
Перше місце виборов Данило Огнянніков
Друге — Віктор Довженко
Третє місце і норму кмс — Михайло Ойберман
Підбиті підсумки кваліфтурнірів. За результатами змагань виконали:
Юнацький розряд:
Волканов Владислав, Донченко Платон, Шикиринський Мирон.
Третій розряд:
Козаченко Олексій, Кондратьєв Владислав, Крамаренко Іван, Ткаченко Володимир.
Другий розряд:
Волканов Єгор, Волканова Софія, Ніколенко Катерина.
Перший розряд:
Антоненко Дмитро, Бондаренко Артем, Орленко Влада.
Змагання відбулися за фінансового сприяння банку «Восток», голова правління Вадим Мороховський.
Заключний етап дитячого шахового турніру «Меморіал Юхима Геллера»
З 23 до 31 серпня на Канатної, 95, для усіх бажаючих, буде проводитися заключний етап дитячого шахового турніру «Меморіал Юхима Геллера» на усі розряди та рейтинговий.
Реєстрація учасників та 1-й тур 23 серпня (середа) с 10.00.
Розклад змагань:
24.08 — 2,3 тури;
25.08 — 4,5 тури;
26.08 — 6,7 тури;
27.08 — 8,9 тури та закриття змагань.
Головний суддя Тримбашевський І.Й.