22.05.2024

Шахова Одеса

Об'єднання шахово-шашкових клубів Одеської області

Федерація шахів Одеської області щиро вітає вихованця одеських шахів: дворазового чемпіона Європи серед юнаків з класичної гри , чемпіона Європи з швидких шахів, бронзового призера чемпіонату Європи у складі збірної України з класичної гри, переможця та призера низки національних та міжнародних змагань міжнародного гросмейстера Дроздовського Юрія Анатолійовича з ювілеєм молодості 40-річчям від дня народження та бажають шановному ювіляру міцного здоров’я, щастя добра і добробуту, довголітнього служіння шаховому мистецтву.


Вітаємо наших дівчат Терлецьку Марію та Письменнову Дар’ю
з успішним виступом на традиційному шаховому турнірі з класичної гри «Меморіалі Миколи Шелеста»,
який завершився у м. Миколаїв (тренер Лев А.Я.)


Першість Одеської області з шахів серед хлопчиків та дівчаток до 8 років

З 20 квітня по 4 травня Федерація та ОШШК провели першість Одеської області з шахів серед хлопчиків та дівчаток до 8 років.
Чемпіоном Одеської області серед хлопчиків з результатом 9 із 9 став Іваніченко Глеб.
Друге місце посів — Кірев Лука (Сарата).
Третє місце — Бойко Святослав.
Чемпіонкою області серед дівчаток стала — Мельник Анна.
Друге місце — Лавриненко Олена (Чорноморськ).
Паралельно з першістю області пройшли турніри на всі розряди. За підсумками змагань юнацький розряд виконали:
Кучеренко Владислав, Узун Ольга, Євсєгнєєв Іван, Тодосієнко Максим, Завадов Іван;
третій розряд: Катков Іван, Волканов Владислав;
другий розряд: Демченков Владислав, Годулян Георгій;
перший розряд: Тобак Северин, Лясоцький Олександр.
Змагання відбулися за підтримки ПАТ Банку «Восток «, голова правління Вадим Мороховський.


Шановні учні та батьки!

З 20 квітня по 4 травня 2024 року Об’єднання шахово-шашкових клубів (вул. Канатна, 95) проводить кваліфікаційні турніри на перший юнацький, третій, другий, перший розряди та рейтинговий турнір.
Турові дні: 20,21,27,28 квітня та 4 травня.
Початок змагань о 10-00.
Реєстрація учасників та I тур 20 квітня о 10-00.
При собі мати кваліфікаційний квиток, який підтверджує діючий розряд.


Шановні учні та батьки!

З 20 квітня по 4 травня 2024 року Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів (вулиця Канатна, 95) проводить Першість Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат віком до 8 років (2016 р. н. та молодше) – відбірковий до Чемпіонату України, який відбудеться у м. Вінниці з 10 по 19 травня 2024 року.
Турові дні: 20,21,27,28 квітня та 4 травня.
Початок змагань о 10-00.
Реєстрація учасників та I тур 20 квітня о 10-00.
При собі мати кваліфікаційний квиток, який підтверджує діючий розряд.


З 26.02. по 06.03 в ОШШК проведено шість дитячих турнірів. Чемпіонати області серед юнаків та дівчат до 14 і 16 років, кваліфтурніри на юнацькі, третій, другий, перший розряди.
За підсумками змагань чемпіонами області до 14 років стали, серед юнаків Лев Борисов, серед дівчат Дар’я Дроздова.
Серед юнаків до 16 років, Чепіль Олександр. Серед дівчат до 16 років, Завезион Ніка.
Юнацькі розряди виконали:
Панімаш Даря
Коровін Тимур
Вальчук Анастасія
Ніколенко Анастасія
Фармагей Олександр
Чернега Андрій
Норму третього розряду виконали:
Годулян Георгій
Скачко Микола
Норму другого розряду виконали:
Самарічева Анастасія
Хмельовський Максим
Змагання пройшли за підтримки банку «Восток», голова правління Вадим Мороховський.


Закінчившийся чемпіонат Одеської області по шахам 2024 року став надбанням історії

Не дивлячись на ворожі атаки, вимкнення світла, переноси турів, федерація шахів, учасники чемпіоната, судді,співробітники ОШШК і КДЮСШ, зробили все, щоб турнір відбувся.

За наслідками змагань чемпіоном 2024 року став — Максим Снігурів.
Кращий результат серед ветеранів 50 + показав Василь Стець, 65+ — Мойсей Хазанкін.

Перший жіночий приз виборола Ніка Завезіон.

Кращим серед юнаків став Артем Довгань.

Змагання відбулися завдяки підтримці банку «Восток» — голова правління — Вадим Мороховський.


Рейтинг після 9 туру Чемпіонату Одеської області 2024 — класика


Федерація шахів Одеської області
Об’єднання шахово — шашкових клубів Одеської області
ПНЗ «КДЮСШ з шахів та шашок»

Вітають члена виконкому федерації, міжнародного арбітра, голову суддівської комісії області Довженко Віктора Олександровича з 70-ти річчям з дня народження!
Бажаємо шановному ювіляру міцного здоров’я, мирного неба, гарного настрою, добробуту, довголітнього служіння улюбленій справі.

21 березня 2024 р.
м. Одеса


Федерація шахів Одеської області
Об’єднання шахово — шашкових клубів Одеської області
ПНЗ «КДЮСШ з шахів та шашок»

Вітають тренера-викладача з шахів КДЮСШ Тримбашевського Ігоря Йосиповича з 60-ти річчям з дня народження!
Бажаємо шановному ювіляру міцного здоров’я, невичерпного оптимізму,сімейного благополуччя та подальшого служіння улюбленій справі.

20 березня 2024 р.
м. Одеса


Шановні учні та батьки!

Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 26 березня по 6 квітня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 14 (2010/2011 р.н.) років та до 16 років (2008/2009 р.н.)

Турові дні: 26.03 – 1 тур, 27.03 – 2, 3 тури, 28.03 – 4, 5 тури, 29.03 – 6, 7 тури, 6.04 — 8, 9 тури та закриття змагань.
Реєстрація учасників та 1 тур 26 березня з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95

При собі мати кваліфікаційний квиток, який підтверджує діючий розряд.


Парування 3 туру Чемпіонату Одеської області 2024 — класика
Таблиця Білі — Чорні Результати
————————————————————————————— round 3
 1 Olifirenko, Oleg ( 2 ) — Chaika, Vitalii ( 2 ) 10- 6
2 Garsky, Vladyslav ( 2 ) — Lapin, Oleksandr ( 2 ) 7- 34
3 Fingerov, Dmitry ( 1.5) — Arustamian, David ( 1.5) 2- 13
4 Krasnianskyi, Valerii ( 1.5) — Snigurov, Maxim ( 1.5) 14- 3
5 Popravka, Bohdan ( 1.5) — Lymar, Vladislav ( 1.5) 29- 4
6 Stets, Vasyl ( 1.5) — Oyberman, Mikhail ( 1.5) 5- 11
7 Khazankin, Moisei ( 1 ) — Pyvovarov, Maksym ( 1.5) 9- 22
8 Nedin, Danylo ( 1 ) — Rudenko, Vadym ( 1 ) 16- 20
9 Zavezion, Nika ( 1 ) — Selikhanovich, Artem ( 1 ) 25- 17
10 Domakov, Nikolaj ( 0.5) — Drozdova, Dasha ( 1 ) 12- 30
11 Terletska, Mariia ( 0.5) — Prokofiev, Y ( 0.5) 26- 1
12 Movchan, Nataliya ( 0.5) — Bolotov, Leonid ( 0.5) 31- 8
13 Kivel, Matvii ( 0.5) — Oyberman, Iliia ( 0.5) 33- 15
14 Dukov, Volodimir ( 0.5) — Donov, Andrey ( 0.5) 18- 24
15 Dovhan, Artem ( 0.5) — Bredikhin, Daniil ( 0.5) 19- 32
16 Sbezhnev, Viktor ( 0.5) — Shevchenko, Artem ( 0.5) 23- 28
17 Sigidov, Petr ( 0 ) — Chupriniuk, Yana ( 0 ) 21- 27


Парування 2 туру Чемпіонату Одеської області 2024 — класика
Таблиця Білі — Чорні Результати
————————————————————————————— round 2
1 Oyberman, Mikhail ( 1 ) — Fingerov, Dmitry ( 1 ) 11- 2
2 Lymar, Vladislav ( 1 ) — Krasnianskyi, Valerii ( 1 ) 4- 14
3 Chaika, Vitalii ( 1 ) — Nedin, Danylo ( 1 ) 6- 16
4 Selikhanovich, Artem ( 1 ) — Garsky, Vladyslav ( 1 ) 17- 7
5 Lapin, Oleksandr ( 1 ) — Khazankin, Moisei ( 1 ) 34- 9
6 Olifirenko, Oleg ( 1 ) — Zavezion, Nika ( 1 ) 10- 25
7 Prokofiev, Y ( 0.5) — Popravka, Bohdan ( 0.5) 1- 29
8 Snigurov, Maxim ( 0.5) — Dovhan, Artem ( 0.5) 3- 19
9 Oyberman, Iliia ( 0.5) — Stets, Vasyl ( 0.5) 15- 5
10 Pyvovarov, Maksym ( 0.5) — Domakov, Nikolaj ( 0.5) 22- 12
11 Arustamian, David ( 0.5) — Movchan, Nataliya ( 0.5) 13- 31
12 Bolotov, Leonid ( 0 ) — Terletska, Mariia ( 0 ) 8- 26
13 Shevchenko, Artem ( 0 ) — Dukov, Volodimir ( 0 ) 28- 18
14 Rudenko, Vadym ( 0 ) — Chupriniuk, Yana ( 0 ) 20- 27
15 Drozdova, Dasha ( 0 ) — Sigidov, Petr ( 0 ) 30- 21
16 Bredikhin, Daniil ( 0 ) — Sbezhnev, Viktor ( 0 ) 32- 23
17 Donov, Andrey ( 0 ) — Kivel, Matvii ( 0 ) 24- 33


АНОНС

Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 26 березня по 6 квітня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 14 (2010/2011 р.н.) років та до 16 років (2008/2009 р.н.)

Турові дні: 26.03 – 1 тур, 27.03 – 2, 3 тури, 28.03 – 4, 5 тури, 29.03 – 6, 7 тури, 6.04 — 8, 9 тури та закриття змагань.
Реєстрація учасників та 1 тур 26 березня з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95


АНОНС

Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 9 по 31 березня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) – відбірковий до Чемпіонату України 2024 року.

Призовій фонд – 40000 грн.
Змагання проводяться за підтримкою ПАТ «Восток» /голова Правління — МОРОХОВСЬКИЙ Вадим Вікторович/.

Реєстрація учасників 9 березня з 10.00 до 10.45. Початок 1 тура в 11.00

Регламент чемпіонату Одеської області з шахів (класична гра)


Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра)
серед юнаків та дівчат до 10 та 12 років

Підведено підсумки чемпіонатів Одеської області з шахів серед юнаків та дівчат до 10-ти та 12 років.

Чемпіонами до 10 років стали:
Шеховцов Данило серед хлопчиков та Груздева Ніколь серед дівчаток.

Чемпіонами до 12 років стали:
серед юнаків — Бондаренко Артем, серед дівчат — Орленко Влада.

Вітаємо переможців та бажаємо удачі на чемпіонах України 2024 року.

 

Рейтинг після 5 туру та пари 6 туру

 

Рейтинг після 3 туру та пари 4 туру

  

Рейтинг після 1 туру та пари 2 туру


Першість Одеської області з шахів

10 лютого (субота) з 10.00 починається Першість Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 10 років (2014 р.н та молодше) та серед юнаків та дівчат до 12 років (2012 р.н. та молодше) — відбірковий до Чемпіонату України 2024 року.

Реєстрація учасників та 1 тур з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95


Рейтинг після 9 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024


Пари 6 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024


Рейтинг після 5 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024


Федерація шахів Одеської області, ОШШК та КДЮСШ з глибоким сумом повідомляють, що на 87 році після тривалої тяжкої хвороби пішов з життя відомий шаховий композитор, заслужений майстер спорту, гросмейстер та міжнародний арбітр з шахової композиції, чотириразовий чемпіон світу з шахової композиції у складі команди СРСР та чемпіон світу у складі команди України, триразовий срібний призер чемпіонату світу у складі команди України, багаторазовий чемпіон та призер України з шахової композиції в особистому та командному заліку, переможець та призер численних національних та міжнародних конкурсів, головний редактор журналу «Проблеміст України», дитячий тренер ГОРДІАН Юрій Маркович (24.03.1937-08.01.2024) та висловлюють щире співчуття, його рідним, близьким та його учням.


Рейтинг після 9 туру Різдвяного бліцу Одеса 2024


Новорічний шаховий фестиваль в ОШШК

Сеанси одначасної гри, конкурс малюнку, майстер-клас та бліц турніри, ось далеко не повна програма дитячого новорічного шахового фестивалю 2024 року.

Свято організували: федерація шахів Одеської області, ОШШК та КДЮСШ, за підтримки ПАТ банку Восток(голова правління Вадим Мороховський).

 

У рамках новорічного шахового фестивалю в ОШШК проведено ще два змагання. 4 і 5 січня — дитячий турнір зі швидких шахів, та 6 січня бліц для всіх бажаючих.

Нагадуемо, що з 13 по 14 січня, для шахістів не нижче першого разряду, пройде опен турнир з швидких шахів. Реєстрація 13.01 з 10.00 до 10.45.

Змагання проводяться за підтримки ПАТ Банку «Восток» (Голова правління Вадим Мороховський).


АНОНС

Федерація шахів Одеської області , Об’єднання шахово-шашкових клубів та КДЮСШ з шахів та шашок ( вул. Канатна,95) за підтримки ПАТ Банку «Восток» (голова правління В.В.Мороховський) проводять дитячі новорічні свята.

У програмі:
3 січня 2024р. – турнір з блискавичної гри у шахи та сеанс одночасної гри
4-5 січня 2024р. – турнір з швидких шахів
3-5 січня 2024р. – конкурс на кращий малюнок, леплину, реферат на шахову тематику

Початок усіх заходів та реєстрація учасників змагань о 10.00.

Усіх учасники заходів будуть нагороджені новорічними подарунками. Участь у змаганнях безкоштовна.


АНОНС

Об’єднання шахово-шашкових клубів (вул.Канатна,95) проводить новорічні турніри з шахів (швидкі шахи та бліц) з обрахунком міжнародних рейтингів для всіх бажаючих.

Блискавична гра: 6 січня 2024р. Реєстрація 6 січня з 10.00 до 10.45. Початок 6 січня 2024р. о 11.00.

Швидка гра: 13,14січня 2024р. Реєстрація 13 січня з 10.00 до 10.45. Початок 13 та 14 січня 2024р. о 11.00.

Вступний внесок у вигляді добровільних пожертвувань – 200 грн. (блискавична гра), 300 грн. (швидка гра).
Знижка для ветеранів (1974 р.н. та старших) та юнаків (2005 р.н. та молодших) — 100грн.

Регламент Новорічних турнірів з шахів (швидка гра та бліц)



З 23 по 29 грудня 2023 року Об’єднання шахово — шашкових клубів (вул.Канатна, 95) проводить кваліфікаційні турніри з шахів на усі розряди (1-й юнацький, 3-й, 2-й та 1-й).
Турові дні: 23, 24,27, 28 та 29 грудня.
Реєстрація учасників та 1-й тур 23 грудня о 10.00.


Расписание пар

                    1 тур   08.12  16.00                                                                     2 тур   09.12.  10.00

1.Селиханович А.    —   Агнянников Д.                                       1.Агнянников Д.       – Руденко В.

2.Бородавкин А.     –   Довгань А.                                              2.Чайка В.                  – Стец В.

3.Краснянский В.    –   Дуков В.                                                  3.Дуков В.                  – Макаров П.

4.Макаров П.           –   Чайка В.                                                  4.Довгань А.               – Краснянский В.

5.Стец В.                   –  Руденко В.                                               5.Селиханович  А.    – Бородавкин А.

                   3 тур   10.12.  10.00                                                                      4 тур   15.12   16.00

1.Бородавкин А.      – Агнянников Д.                                         1.Агнянников Д.        —  Чайка В.

2.Краснянский В.    – Селиханович А.                                        2.Дуков В.                  – Руденко В.

3.Макаров П.            – Довгань А.                                                3.Довгань А.              – Стец В.

4.Стец В.                    – Дуков В.                                                    4.Селиханович А.     – Макаров П.

5.Руденко В.             – Чайка В.                                                    5.Бородавкин А.     – Краснянский В.

                  5 тур   16.12  10.00                                                                      6 тур   17.12    10.00

1.Краснянский В.       — Агнянников Д.                                         1.Агнянников Д.     – Дуков В.

2.Макаров П.             – Бородавкин А.                                         2.Довгань А.            – Чайка В.

3.Стец В.                      – Селиханович А.                                       3.Селиханович А. – Руденко В.

4.Руденко В.              – Довгань А.                                                 4.Бородавкин А.    — Стец В.

5.Чайка В.                   – Дуков В.                                                     5.Краснянский В.   — Макаров П.

                 7 тур      22.12   16.00                                                                   8 тур   23.12    10.00

1.Макаров П.            –  Агнянников Д.                                          1.Агнянников Д.     – Довгань А.

2.Стец В.                     – Краснянский В.                                          2.Селиханович А.  – Дуков В.

3.Руденко В.             –  Бородавкин А.                                           3.Бородавкин  А.   — Чайка В.

4.Чайка В.                  – Селиханович А.                                          4.Краснянский В.   – Руденко В.

5.Дуков В.                  – Довган ь А.                                                  5. Макаров П.        – Стец В.

                                                                 9 тур  24.12   10.00

1.Стец В.                     – Агнянников Д.                                            2.Руденко В.          – Макаров П.

3.Чайка В.                   – Краснянский В.                                          4.Дуков В.             – Бородавкин А.

5.Довгань А.              – Селиханович А.


Шаховий Чемпіонат серед юніорів віком до 18, 20 років.


 





 


 

 


Сьогодні розпочався шаховий Чемпіонат серед юніорів
віком до 18, 20 років.


Анонс

З 17 листопада по 4 грудня 2023 року Об’єднання шахово-шашкових клубів проводить чемпіонат Одеської області з шахів серед юнаків та дівчат до 18, 20 років з обрахунком національного та міжнародного рейтингів.

До участі допускаються гравці 2004 р.н. та молодше, які мають діючий перший розряд чи рейтинг ФШУ 1801 та вище.

Реєстрація — 17 листопада з 15.00 по 15.45.

Турові дні: п’ятниця, субота, неділя. Початок турів: п’ятниця — 16.00, субота, неділя — 10.00

Вступний внесок у вигляді добровільних пожертвувань для організації змагань та нагородження переможців — 400 грн.
Гравці, які не мають міжнародного рейтингу + 150 грн.

Три переможці отримують право участі у турнірі з нормою КМС.


Вітаємо одеситів
Машу Клінову (друге місце серед сеньйоріт) та Миколу Легкого (трете місце серед чоловіків 65+)
з блискучим виступом на чемпіонаті світу з шахів серед ветеранів!!!

 


Підсумки турнірів

З 21 по 26 жовтня в Об’єднанні шахово-шашкових клубів було проведено п’ять кваліфтурнірів. За підсумками турнірів виконали:

Юнацький розряд: Ершов Максим, Ермаков Іван, Радов Ілля, Пишалко Назар, Чугуїв Андрій, Волков Георгій, Кузьміна Екатерина, Бойко Святослав.

  • Третій розряд: Вербіцький Дмитро, Іваніченко Глеб.
  • Другий розряд: Грудінін Владислав, Вискребенцев Федір.
  • Перший розряд: Стемберський Павло, Завезіон Герман,Заверняев Микола.

Рейтинговый турнир, підсумки:

  1. Завезион Ніка.
  2. Руденко Вадим.
  3. Бредихін Данііл.

 


Командний чемпіонат України серед клубів — 2023 (бліц)

Нашій команді «БВР» (Банк Власний Рахунок) сьогодні у Вінниці вдалося посісти третє місце у клубному шаховому чемпіонаті України зі бліцу.

Вісім матчів виграли, три програли.


 


Шановні учні та батьки!

21 жовтня (субота) заплановано проведення кваліфікаційних турнірів з шахів на усі розряди та рейтинговий турнір.

Реєстрація учасників та перший тур о 10.00.

Головний суддя Тримбашевський Ігор Йосифович.

Турові дні: 21, 22, 24, 25 та 26 жовтня. Початок турів о 10.00


Завершились чемпионаты области по быстрым шахматам среди ветеранов.

Категория 50+
1 место — Чайка Виталий;
2 место — Макаров Павел;
3 место — Стец Василий.

В категории 65+
1 место — Савон Владимир;
2 место — Чернецкий Николай;
3 место — Довженко Виктор.


Сьогодні, в останній день літа, закінчилися головні змагання меморіалу Ю.П.Геллера — круговий турнір з нормою кмс.

Перше місце виборов Данило Огнянніков
Друге — Віктор Довженко
Третє місце і норму кмс — Михайло Ойберман

Підбиті підсумки кваліфтурнірів. За результатами змагань виконали:

Юнацький розряд:
Волканов Владислав, Донченко Платон, Шикиринський Мирон.

Третій розряд:
Козаченко Олексій, Кондратьєв Владислав, Крамаренко Іван, Ткаченко Володимир.

Другий розряд:
Волканов Єгор, Волканова Софія, Ніколенко Катерина.

Перший розряд:
Антоненко Дмитро, Бондаренко Артем, Орленко Влада.

Змагання відбулися за фінансового сприяння банку «Восток», голова правління Вадим Мороховський.

 


Заключний етап дитячого шахового турніру «Меморіал Юхима Геллера»

З 23 до 31 серпня на Канатної, 95, для усіх бажаючих, буде проводитися заключний етап дитячого шахового турніру «Меморіал Юхима Геллера» на усі розряди та рейтинговий.
Реєстрація учасників та 1-й тур 23 серпня (середа) с 10.00.
Розклад змагань:
24.08 — 2,3 тури;
25.08 — 4,5 тури;
26.08 — 6,7 тури;
27.08 — 8,9 тури та закриття змагань.
Головний суддя Тримбашевський І.Й.