23.06.2024

Шахова Одеса

Об'єднання шахово-шашкових клубів Одеської області

Шановні учні та батьки!

Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 26 березня по 6 квітня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 14 (2010/2011 р.н.) років та до 16 років (2008/2009 р.н.)

Турові дні: 26.03 – 1 тур, 27.03 – 2, 3 тури, 28.03 – 4, 5 тури, 29.03 – 6, 7 тури, 6.04 — 8, 9 тури та закриття змагань.
Реєстрація учасників та 1 тур 26 березня з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95

При собі мати кваліфікаційний квиток, який підтверджує діючий розряд.


Парування 3 туру Чемпіонату Одеської області 2024 — класика
Таблиця Білі — Чорні Результати
————————————————————————————— round 3
 1 Olifirenko, Oleg ( 2 ) — Chaika, Vitalii ( 2 ) 10- 6
2 Garsky, Vladyslav ( 2 ) — Lapin, Oleksandr ( 2 ) 7- 34
3 Fingerov, Dmitry ( 1.5) — Arustamian, David ( 1.5) 2- 13
4 Krasnianskyi, Valerii ( 1.5) — Snigurov, Maxim ( 1.5) 14- 3
5 Popravka, Bohdan ( 1.5) — Lymar, Vladislav ( 1.5) 29- 4
6 Stets, Vasyl ( 1.5) — Oyberman, Mikhail ( 1.5) 5- 11
7 Khazankin, Moisei ( 1 ) — Pyvovarov, Maksym ( 1.5) 9- 22
8 Nedin, Danylo ( 1 ) — Rudenko, Vadym ( 1 ) 16- 20
9 Zavezion, Nika ( 1 ) — Selikhanovich, Artem ( 1 ) 25- 17
10 Domakov, Nikolaj ( 0.5) — Drozdova, Dasha ( 1 ) 12- 30
11 Terletska, Mariia ( 0.5) — Prokofiev, Y ( 0.5) 26- 1
12 Movchan, Nataliya ( 0.5) — Bolotov, Leonid ( 0.5) 31- 8
13 Kivel, Matvii ( 0.5) — Oyberman, Iliia ( 0.5) 33- 15
14 Dukov, Volodimir ( 0.5) — Donov, Andrey ( 0.5) 18- 24
15 Dovhan, Artem ( 0.5) — Bredikhin, Daniil ( 0.5) 19- 32
16 Sbezhnev, Viktor ( 0.5) — Shevchenko, Artem ( 0.5) 23- 28
17 Sigidov, Petr ( 0 ) — Chupriniuk, Yana ( 0 ) 21- 27


Парування 2 туру Чемпіонату Одеської області 2024 — класика
Таблиця Білі — Чорні Результати


————————————————————————————— round 2
1 Oyberman, Mikhail ( 1 ) — Fingerov, Dmitry ( 1 ) 11- 2
2 Lymar, Vladislav ( 1 ) — Krasnianskyi, Valerii ( 1 ) 4- 14
3 Chaika, Vitalii ( 1 ) — Nedin, Danylo ( 1 ) 6- 16
4 Selikhanovich, Artem ( 1 ) — Garsky, Vladyslav ( 1 ) 17- 7
5 Lapin, Oleksandr ( 1 ) — Khazankin, Moisei ( 1 ) 34- 9
6 Olifirenko, Oleg ( 1 ) — Zavezion, Nika ( 1 ) 10- 25
7 Prokofiev, Y ( 0.5) — Popravka, Bohdan ( 0.5) 1- 29
8 Snigurov, Maxim ( 0.5) — Dovhan, Artem ( 0.5) 3- 19
9 Oyberman, Iliia ( 0.5) — Stets, Vasyl ( 0.5) 15- 5
10 Pyvovarov, Maksym ( 0.5) — Domakov, Nikolaj ( 0.5) 22- 12
11 Arustamian, David ( 0.5) — Movchan, Nataliya ( 0.5) 13- 31
12 Bolotov, Leonid ( 0 ) — Terletska, Mariia ( 0 ) 8- 26
13 Shevchenko, Artem ( 0 ) — Dukov, Volodimir ( 0 ) 28- 18
14 Rudenko, Vadym ( 0 ) — Chupriniuk, Yana ( 0 ) 20- 27
15 Drozdova, Dasha ( 0 ) — Sigidov, Petr ( 0 ) 30- 21
16 Bredikhin, Daniil ( 0 ) — Sbezhnev, Viktor ( 0 ) 32- 23
17 Donov, Andrey ( 0 ) — Kivel, Matvii ( 0 ) 24- 33


АНОНС

 

Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 26 березня по 6 квітня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 14 (2010/2011 р.н.) років та до 16 років (2008/2009 р.н.)

Турові дні: 26.03 – 1 тур, 27.03 – 2, 3 тури, 28.03 – 4, 5 тури, 29.03 – 6, 7 тури, 6.04 — 8, 9 тури та закриття змагань.
Реєстрація учасників та 1 тур 26 березня з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95


АНОНС

Федерація шахів Одеської області та Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області з 9 по 31 березня 2024 року проводять Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра) – відбірковий до Чемпіонату України 2024 року.

Призовій фонд – 40000 грн.
Змагання проводяться за підтримкою ПАТ «Восток» /голова Правління — МОРОХОВСЬКИЙ Вадим Вікторович/.

Реєстрація учасників 9 березня з 10.00 до 10.45. Початок 1 тура в 11.00

Регламент чемпіонату Одеської області з шахів (класична гра)

 


Чемпіонат Одеської області з шахів (класична гра)
серед юнаків та дівчат до 10 та 12 років

Рейтинг після 5 туру та пари 6 туру

 

Рейтинг після 3 туру та пари 4 туру

  

Рейтинг після 1 туру та пари 2 туру


Першість Одеської області з шахів

10 лютого (субота) з 10.00 починається Першість Одеської області з шахів (класична гра) серед юнаків та дівчат до 10 років (2014 р.н та молодше) та серед юнаків та дівчат до 12 років (2012 р.н. та молодше) — відбірковий до Чемпіонату України 2024 року.

Реєстрація учасників та 1 тур з 10.00 за адресою: вул. Канатна, 95


Рейтинг після 9 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024

Пари 6 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024


Рейтинг після 5 туру Різдвяного рапіду Одеса 2024


Рейтинг після 9 туру Різдвяного бліцу Одеса 2024


АНОНС

Федерація шахів Одеської області , Об’єднання шахово-шашкових клубів та КДЮСШ з шахів та шашок ( вул. Канатна,95) за підтримки ПАТ Банку «Восток» (голова правління В.В.Мороховський) проводять дитячі новорічні свята.

У програмі:
3 січня 2024р. – турнір з блискавичної гри у шахи та сеанс одночасної гри
4-5 січня 2024р. – турнір з швидких шахів
3-5 січня 2024р. – конкурс на кращий малюнок, леплину, реферат на шахову тематику

Початок усіх заходів та реєстрація учасників змагань о 10.00.

Усіх учасники заходів будуть нагороджені новорічними подарунками. Участь у змаганнях безкоштовна.


АНОНС

Об’єднання шахово-шашкових клубів (вул.Канатна,95) проводить новорічні турніри з шахів (швидкі шахи та бліц) з обрахунком міжнародних рейтингів для всіх бажаючих.

Блискавична гра: 6 січня 2024р. Реєстрація 6 січня з 10.00 до 10.45. Початок 6 січня 2024р. о 11.00.

Швидка гра: 13,14січня 2024р. Реєстрація 13 січня з 10.00 до 10.45. Початок 13 та 14 січня 2024р. о 11.00.

Вступний внесок у вигляді добровільних пожертвувань – 200 грн. (блискавична гра), 300 грн. (швидка гра).
Знижка для ветеранів (1974 р.н. та старших) та юнаків (2005 р.н. та молодших) — 100грн.

Регламент Новорічних турнірів з шахів (швидка гра та бліц)



З 23 по 29 грудня 2023 року Об’єднання шахово — шашкових клубів (вул.Канатна, 95) проводить кваліфікаційні турніри з шахів на усі розряди (1-й юнацький, 3-й, 2-й та 1-й).
Турові дні: 23, 24,27, 28 та 29 грудня.
Реєстрація учасників та 1-й тур 23 грудня о 10.00.


Расписание пар

                    1 тур   08.12  16.00                                                                     2 тур   09.12.  10.00

1.Селиханович А.    —   Агнянников Д.                                       1.Агнянников Д.       – Руденко В.

2.Бородавкин А.     –   Довгань А.                                              2.Чайка В.                  – Стец В.

3.Краснянский В.    –   Дуков В.                                                  3.Дуков В.                  – Макаров П.

4.Макаров П.           –   Чайка В.                                                  4.Довгань А.               – Краснянский В.

5.Стец В.                   –  Руденко В.                                               5.Селиханович  А.    – Бородавкин А.

                   3 тур   10.12.  10.00                                                                      4 тур   15.12   16.00

1.Бородавкин А.      – Агнянников Д.                                         1.Агнянников Д.        —  Чайка В.

2.Краснянский В.    – Селиханович А.                                        2.Дуков В.                  – Руденко В.

3.Макаров П.            – Довгань А.                                                3.Довгань А.              – Стец В.

4.Стец В.                    – Дуков В.                                                    4.Селиханович А.     – Макаров П.

5.Руденко В.             – Чайка В.                                                    5.Бородавкин А.     – Краснянский В.

                  5 тур   16.12  10.00                                                                      6 тур   17.12    10.00

1.Краснянский В.       — Агнянников Д.                                         1.Агнянников Д.     – Дуков В.

2.Макаров П.             – Бородавкин А.                                         2.Довгань А.            – Чайка В.

3.Стец В.                      – Селиханович А.                                       3.Селиханович А. – Руденко В.

4.Руденко В.              – Довгань А.                                                 4.Бородавкин А.    — Стец В.

5.Чайка В.                   – Дуков В.                                                     5.Краснянский В.   — Макаров П.

                 7 тур      22.12   16.00                                                                   8 тур   23.12    10.00

1.Макаров П.            –  Агнянников Д.                                          1.Агнянников Д.     – Довгань А.

2.Стец В.                     – Краснянский В.                                          2.Селиханович А.  – Дуков В.

3.Руденко В.             –  Бородавкин А.                                           3.Бородавкин  А.   — Чайка В.

4.Чайка В.                  – Селиханович А.                                          4.Краснянский В.   – Руденко В.

5.Дуков В.                  – Довган ь А.                                                  5. Макаров П.        – Стец В.

                                                                 9 тур  24.12   10.00

1.Стец В.                     – Агнянников Д.                                            2.Руденко В.          – Макаров П.

3.Чайка В.                   – Краснянский В.                                          4.Дуков В.             – Бородавкин А.

5.Довгань А.              – Селиханович А.


Шаховий Чемпіонат серед юніорів віком до 18, 20 років.


 



 



 


 

 


 

Анонс

З 17 листопада по 4 грудня 2023 року Об’єднання шахово-шашкових клубів проводить чемпіонат Одеської області з шахів серед юнаків та дівчат до 18, 20 років з обрахунком національного та міжнародного рейтингів.

До участі допускаються гравці 2004 р.н. та молодше, які мають діючий перший розряд чи рейтинг ФШУ 1801 та вище.

Реєстрація — 17 листопада з 15.00 по 15.45.

Турові дні: п’ятниця, субота, неділя. Початок турів: п’ятниця — 16.00, субота, неділя — 10.00

Вступний внесок у вигляді добровільних пожертвувань для організації змагань та нагородження переможців — 400 грн.
Гравці, які не мають міжнародного рейтингу + 150 грн.

Три переможці отримують право участі у турнірі з нормою КМС.


Шановні учні та батьки!

21 жовтня (субота) заплановано проведення кваліфікаційних турнірів з шахів на усі розряди та рейтинговий турнір.

Реєстрація учасників та перший тур о 10.00.

Головний суддя Тримбашевський Ігор Йосифович.

Турові дні: 21, 22, 24, 25 та 26 жовтня. Початок турів о 10.00


Регламент проведення Меморіалу Юхима Геллєра з шахів


Розклад гри по турах Меморіалу Юхима Геллера

II тур 22.08.2023 — 10-00

  1. Бородавкін — Ойберман М.
  2. Недін — Дуков
  3. Чайка — Агнянников
  4. Поправка — Ойберман І.
  5. Довженко — Макаров
  6. Селіханович — Краснянський

III тур 23.08.2023 — 10-00

  1. Краснянський — Бородавкін
  2. Макаров — Селіханович
  3. Ойберман І. — Довженко
  4. Агнянников — Поправка
  5. Дуков — Чайка
  6. Ойберман М. — Недін

IV тур 24.08.2023 — 10-00

  1. Бородавкін — Недін
  2. Чайка — Ойберман М.
  3. Поправка — Дуков
  4. Довженко — Агнянников
  5. Селіханович — Ойберман І.
  6. Краснянський — Макаров

V тур 25.08.2023 — 10-00

  1. Макаров — Бородавкін
  2. Ойберман І. — Краснянський
  3. Агнянников — Селіханович
  4. Дуков — Довженко
  5. Ойберман М. — Поправка
  6. Недін — Чайка

VI тур 26.08.2023 — 10-00

  1. Бородавкін — Чайка
  2. Поправка — Недін
  3. Довженко — Ойберман М.
  4. Селіханович — Дуков
  5. Краонянський — Агнянников
  6. Макаров — Ойберман І.

VII тур 27.08.2023 — 10-00

  1. Ойберман І. — Бородавкін
  2. Агнянников. — Макаров
  3. Дуков — Краснянський
  4. Ойберман М. — Селіханович
  5. Недін — Довженко
  6. Чайка — Поправка

VIII тур 28.08.2023 — 10-00

  1. Бородавкін — Поправка
  2. Довженко — Чайка
  3. Селіханович — Недін
  4. Краснянський — Ойберман М.
  5. Макаров — Дуков
  6. Ойберман І. — Агнянников

IX тур 29.08.2023 — 10-00

  1. Агнянников — Бородавкін
  2. Дуков — Ойберман І.
  3. Ойберман М. — Макаров
  4. Недін — Краснянський
  5. Чайка — Селіханович
  6. Поправка — Довженко

Х тур 30.08.2023 — 10-00

  1. Бородавкін — Довженко
  2. Селіханович — Поправка
  3. Краснянський — Чайка
  4. Макаров — Недін
  5. Ойберман І — Ойберман М.
  6. Агнянников — Дуков

XI тур 31.08.2023 — 10-00

  1. Дуков — Бородавкін
  2. Ойберман М. — Агнянников
  3. Недін — Ойберман І.
  4. Чайка — Макаров
  5. Поправка — Краснянський
  6. Довженко — Селіханович