Строка навигации

Шахматный турнир, Кодыма

Третій Всеукраїнський турнір з шахів визначив переможців

Минулого тижня в Кодимському районному шахово-шашковому клубі протягом 6 днів проходили змагання. В турнірі брали участь гросмейстер з листування, 4 міжнародні майстри, майстер спорту та 7 кандидатів у майстри спорту.

Гра проходила за швейцарською системою в дев’ять турів. Найстарший учасник – 86-річний одесит, колишній призер першості світу з листування (шахісти грають і по листуванню) Олег Петрович Мілютін. Кваліфіковане судійство змагань здійснював національний арбітр України В.Зайчук. Він і оголосив переможців. Нагородження відбувалось в двох вікових категоріях.

В категорії «50-65» років перше місце посів міжнародний майстер Віктор Гудок (м.Вінниця), друге завоював Володимир Дудьєв (Миколаївська обл.), третє – за нашим земляком Володимиром Ковалішиним (зараз він мешкає в Києві).

У категорії«65+» перше місце здобув неодноразовий чемпіон та призер першості України серед ветеранів, міжнародний майстер Володимир Ревуцький (м.Житомир), друге – міжнародний майстер Віктор Ромкович (м.Кишинів), третє – Анатолій Усатенко (м.Одеса), четверте та п’яте посіли представники Молдови Альберт Сковітін та Олександр Кирпій. Всіх призерів нагородили грамотами, грошовими преміями, кубками, медалями. Також в своїх вікових категоріях були відзначені кращі шахісти Кодимщини Микола Покиньборода та Іван Вдовиченко.

Мойсей Хазанкін своєю промовою закрив турнір та передав слово голові райдержадміністрації Геннадію Гладенькому та заступнику голови районної ради Олегу Чернійчуку. Представники влади запевнили, що з радістю чекатимуть гравців і наступного року.

Гравці подякували Геннадію Митрофановичу за допомогу в проведенні турніру, цікавий та насичений відпочинок, за можливість всім зустрітись, адже такі заходи – чудова нагода накопичувати, удосконалювати свої знання та навички, а О.П. Мілютін навіть присвятив вірша Г.Гладенькому. Також всі учасники висловлюють вдячність ФГ «Конкурент-Р» (С.М. Ревенко), ФГ «Цезар» (І.В. Гребенюк), ТОВ «Кодимське зерно» (В.І. Мельник), СПД Пігович (В.В. Пігович), ФГ «Красюк» (В.В. Красюк), ФГ «Загнітківський фрегат» (В.В. Міхалков), ФГ «Іванаш» (А.І. Рубанський), ФГ «Гогоман» (В.І. Гогоман), ФГ «Слід-І» (І.А. Слідянський), ФГ «Кодимський оріон» (С.С. Бондар), ФГ «Відродження» (Т.І. Маньковська), ФГ «Роксолана-О» (О.Є. Колєсник), ТОВ «Терра» (В.М. Баркар), СПД Дем’янов (Ю.В. Дем’янов), ТОВ «ЕКСКЛЮЗИВ-АГРО» (М.І. Лупашко), СПД Костенко (В.А. Костенко), СФГ «Тріо» (І.М. Трегубчак), ТОВ «Зернятко-Південь» (П.М. Кушнір), СТОВ «Маяк» (С.А. Довганюк), СФГ «Слава» (С.П. Борщ) – завдяки їх спонсорським внескам гравці чудово провели час. В перервах між турнірами для них було організовано пізнавальну екскурсію до районного історико-краєзнавчого музею та визначними місцями району.

Валерій Корчинський,

директор Кодимського районного ШШК